Jarosław, Podkarpackie

zmień miasto

Specjalista ds. rozwoju sprzedaży w dziale marketingu

Poznań

KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy z wiodącą firmą w dziedzinie badań użyteczności poszukującą wykwalifikowanego personelu do działu marketingu.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:
zwiększanie przychodów ze sprzedaży usługi poprzez generowanie nowych klientów
budowa i utrzymanie dobrych relacji z klientami,
pozyskiwanie nowych klientów za pośrednictwem telefonu, e-mail, portali społecznościowych
śledzenie kampanii marketingowych oraz konferencji

Wymagania:
min. 6 miesięczne doświadczenie w sprzedaży lub call center,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego – WARUNEK KONIECZNY,
ponadprzeciętne umiejętności komunikacyjne,
wiedza z zakres wykorzystania oprogramowania wspierającego sprzedaż, CRM i marketing automation (np. Salesforce, LinkedIn),

Mile widziane:
znajomość SaaSowych modelów sprzedaży,
wiedza z zakresu: user experience, usability, customer experience lub customer insights,

Oferta:
praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
atrakcyjne warunki zatrudnienia,
niezbędne narzędzia do pracy,
możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie,
otwartość na Twoje inicjatywy i wsparcie przy ich realizacji,
rozwój umiejętności.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) drogą mailową na adres: malgorzata.malinowska@eastservice.pl/ wpisując „JSD/2014” w tytule wiadomości.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)*

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 03 Luty, 2014  09:12

Identyfikator: 495483

Wyświetleń: 7047