Jarosław, Podkarpackie

zmień miasto

Przedstawiciel Handlowy Katowice

Katowice

Typ ogłoszenia: Dam Prace

PRACA PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Sales Net Sp. z o.o. specjalizującej się w sprzedaży na rynku energetycznym poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Zakres obowiązków:
- Sprzedaż energii elektrycznej.
- Pozyskiwanie nowych klientów korporacyjnych.
-Utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami.
-Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy.
- Pakiet szkoleń.
- Możliwość awansu.
- Umowa o współpracy (agencyjna),umowa zlecenia,lub umowa o pracę.
- Nienormowany czas pracy.

Oczekujemy :
- Zaangażowania, odpowiedzialności i ambitnego podejścia do zadań.
- Łatwości w nawiązywaniu kontaktów handlowych.
- Wysokiej kultury osobistej.
- Komunikatywności.

Mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej lub handlowej FMCG, ale niekoniecznie -> pracodawca zapewnia branżowe szkolenia.

Wynagrodzenie:
Od 1800-2500 PLN brutto +prowizja
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: biuro@salesnet.com.pl/,
z dopiskiem Przedstawiciel Handlowy.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 31 Lipiec, 2013  10:45

Identyfikator: 471581

Wyświetleń: 4154