Jarosław, Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Koordynator ds. rozwoju rynków zagranicznych

Katowice

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Jesteśmy agencją pracy i doradztwa personalnego z siedzibą we Wrocławiu oraz z prężnie rozwijającymi się oddziałami regionalnymi min. w Rzeszowie, Bydgoszczy, Katowicach i Grudziądzu.
Naszą działalność prowadzimy nieprzerwalnie od wielu lat, świadcząc usługi w zakresie pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego, poradnictwa zawodowego i pracy tymczasowej.
Obecnie chcąc poszerzyć naszą działalność otwieramy dwa nowe oddziały i powiększamy oddziały już istniejące, w związku z czym do oddziałów w Poznaniu, Łodzi, Katowicach i Wrocławiu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynator ds. rozwoju rynku zagranicznego

Miejsce pracy: Katowice
Region: śląskie

Opis stanowiska:

- umacnianie wizerunku firmy na rynkach zagranicznych
- systematyczna obsługa klientów z rynku zagranicznego
- pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji
- prowadzenie negocjacji handlowych
- opieka nad i zarządzanie personelem na kontraktach zagranicznych
- tłumaczenie dokumentów firmowych

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- wykształcenie wyższe lub w trakcie (studenci ostatnich lat)
- umiejętność pracy w zespole
- skrupulatność, dokładność
- b. dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
- stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia wiedzy z obszaru prawa, negocjacji i zarządzania
- możliwość zagranicznych delegacji
- miłą atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych oraz dopiskiem koordynator + nazwa miejscowości, do której aplikacja jest skierowana za pośrednictwem serwisu bądź bezpośrednio na email rekrutacja@ese-service.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 29 Kwiecien, 2014  15:31

Identyfikator: 504899

Wyświetleń: 6067