Jarosław, Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Koordynator w biurze kredytowym

WrocŁaw

Agencja ERTA poszukuje dla jednego ze swoich Klientów kandydata na stanowisko:

KOORDYNATOR W BIURZE KREDYTOWYM / DORADCA KLIENTA

Miejsce pracy: Wrocław/Opole

Opis stanowiska:
- Obsługa biura kredytowego
- Doradztwo w zakresie produktów finansowych oraz ich sprzedaż
- Koordynacja przepływu dokumentów, ewidencja oraz nadzór nad ich merytoryczną poprawnością
- Zarządzanie korespondencją
- Organizacja szkoleń dla podległych doradców mobilnych
- Koordynacja wyjazdów sprzedażowych dla doradców mobilnych

Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie
- Doświadczenie w pracy w biurze kredytowym
- Doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży telefonicznej
- Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
- Znajomość obsługi środowiska MS Office oraz programu CRM
- Dyspozycyjność
- Niekaralność
- Prawo jazdy kat. B
- Podstawowa znajomość tematyki dotacji z UE
- Umiejętność prowadzenia rozmów sprzedażowych
- Umiejętność aktywnego pozyskiwania klientów
- Łatwość nawiązywania kontaktów
- Umiejętność tworzenia sprzedażowej bazy danych potencjalnych klientów
- Kreatywność i zaangażowanie

Oferujemy:
- Umowa zlecenie(po okresie próbnym umowa o pracę)
- Elastyczny system pracy
- Bogaty system szkoleń umożliwiający podnoszenie swoich kwalifikacji
- Stałe wynagrodzenie + prowizja od sprzedaży

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl/ z dopiskiem &#8222;koordynator biura kredytowego&#8221;.

Prosimy o umieszczanie w aplikacji oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby rekrutacji, zgodnie ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz 883)"

Posiadamy certyfikaty pośrednictwa pracy poza granicami Polski (nr rejestru 2017/1b), pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (nr rejestru 2017/1a), doradztwa personalnego (nr rejestru 2017/2), organizacji pracy tymczasowej (nr rejestru 2017/3), pośrednictwa zawodowego (nr rejestru 2017/4).

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 20 Styczen, 2011  12:05

Identyfikator: 266268

Wyświetleń: 170788